album-promote

hangar360logo

Hangar Marka İletişimi Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri Fotoğraf Sanatı Kurumu Derneği Başkanı Necip Evlice tarafından 2006 tarihinde kurulmuştur.

Hangar Reklam Ankara’nın en köklü reklam ajanslarından biri olup, basılı işlerle ilgili en iyi çözümleri yıllardır müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye’nin en iyi doğum fotoğrafçılarından, doğum fotoğrafçılığı alanında eğitim veren ve ayrıca Dünya’nın en büyük stock sitesi olan iStockphoto’nun sözleşmeli türk fotoğrafçılarından biri olan Beyza Sultan Durna’yı, bünyemize katarak İstanbul’da Doğum Fotoğrafçılığı alanında hizmet vermekteyiz.

Yukarıdaki videodan Doğum Videomuzu izleyebilir,  Galeri bölümüzden de Doğum Fotoğraflarımıza ulaşabilirsiniz.

Bize iletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna 

1987 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar 971288_10201368201350446_732311310_n
Teknoloji ve Programlama bölümünü tam burslu olarak bitirdi. Çeşitli medya ve reklam ajanslarında Medya Planlama Uzmanı ve Grafik Tasarımcısı olarak çalıştı. 2008 yılında iStockphoto’nun (Getty Images) sözleşmeli türk fotoğrafçısı oldu. Fotoğrafları USA Cosmopolitan, Yahoo Finance, US. News Money gibi önemli mecmualar da yer aldı. Meslek hayatı boyunca; Özel Çağıner Hastanesi, Fulya Acıbadem Hastanesi, Şengül Pallı Doğum Fotoğrafları ve Jinevizyon Doğum Film ve Fotoğrafları kurumlarında Sanat Yönetmeni/ Doğum Fotoğrafçısı olarak görev aldı.