Doğum Fotoğrafçılığı Kursu, Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi, Doğum Foto, Doğum Fotoğrafçısı, Doğum Fotoğrafları

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu / Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi / Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesi

Doğum Fotoğrafçısı olmak istiyorum diyorsanız, doğum fotoğrafçısı olmak için ne yapmalıyım sorusuna bir türlü cevap bulamıyorsanız girmek istediğiniz bu yeni yol da iyi bir eğitim almak ve doğum fotoğrafçılığını meslek edinmek istiyorsanız bu doğum fotoğrafçılığı atölyesi tam size göre..

13996305_10210826938452962_3849463520038252423_o

14115606_10210933235150313_660884298084262315_o

Eğitimci Beyza Sultan Durna İlk doğum fotoğrafını 2009 yılında çekmiş ve o zamandan bu yana piyasadaki çok önemli kurum ve kişilerle çalışma fırsatı bulmuştur.

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere çeşitli iller de Doğum Fotoğrafçılığı Eğitim veren nadir doğum fotoğrafçılarından biridir. Doğum çekiminden, albüm tasarımına kadar tüm süreci en iyi bilen doğum fotoğrafçılarından biri olup, Doğum Fotoğrafçısı olmak isteyen insanlara bu yol da yardımcı olmaktadır. Özgeçmişine Hakkımızda kısmından ulaşabilirsiniz.

– Eğitimimiz kişiye özeldir. Eğitim sürecinde video/fotoğraf görseller sayesinde anlatılan tüm bilgiler pekişecek ve size verilen dökümanlar sayesinde hiç bilginiz olmasa dahi bir doğum fotoğrafçısı nasıl olur sorusunun cevabını bulacaksınız.  Ayrıca eğitim sonrasında da aklınıza takılan herhangi bir konu olduğunda da yardımcı olmaktayız.

– Eğitim içeriğimiz çok kapsamlı olup, aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz. (Yeni bir iş/işyeri nasıl kurulur, ne yapmak gerekir? Doğum çekimlerinden, albüm teslimine kadar olan süreci yani kısacası Doğum Fotoğrafçılığına dair A-Z’ye tüm bilgileri bu Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesinde öğreneceksiniz)

– Eğitim sonunda tüm hastane ve kurumlarda geçerli olan doğum fotoğrafçılığı sertifikası/katılım belgesi verilmektedir.

– Bire bir eğitim alan öğrencilerimiz Doğum Fotoğrafçılığı eğitiminin yanı sıra “Yeni Doğan Fotoğrafçılığı” hakkında da bilgi sahibi olabilecekler. Eğitim sonrasında yenidoğan malzeme satın alabileceğimiz kişi ve kurumlar, çekim esnasında sahip olmanız gereken ekipman bilgileri, annenin yapması/yapmaması gereken altın kurallar gibi bilgilerin yer aldığı dökümanlar da sizinle paylaşılacaktır.

– Eğitim ücreti 400 TL’dir. Yeni Doğan Fotoğrafçılığı Eğitiminden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.

– Gün ve saat öğrenci ile beraber karar verilmektedir. Eğitim 1 gün aşağıdaki diğer eğitimleri de almak isterseniz 2 gün sürmek ile beraber olup, tüm eğitimlerimizde herhangi bir saat sınırlaması mevcut değildir.

– Eğitim yeri Beşiktaş/İstanbul’dur. Yılın belirli günlerinde Ankara’daki ofisimizde de eğitim verilecektir.

– Eğitimimize Temel Fotoğraf Bilgisi olan bay/bayan herkes katılabilir.

–  Eğitim sonunda size model sözleşmesi örneği, ailelere gönderilen bilgi formu örneği ve piyasadaki en iyi albümcü ve baskıcı bilgileri de paylaşılacaktır.

– Tüm dersler hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca ekstra;

* Kapı poster tasarımı, panaromik albüm tasarımı (2 farklı tasarım ile albüm hazırlama) ve dvd kapak tasarımı eğitimi verilmektedir. Photoshop formatlarını .psd dosyaları yanınızda getireceğiniz usb ile eğitimin gerçekleştiği gün size verilecektir. (Bu eğitimi isteyen herkes alabilir) Bol uygulamalı bir ders olup Eğitim ücreti +300 TL’dir.

* Doğum Fotoğrafçılığı için Photoshop Eğitimi alabilirsiniz. (Eğitim 1 gün sürmekte olup içeriğini aşağıda bulabilirsiniz) Bol uygulamalı bir ders olup Eğitim ücreti +300 TL’dir.

– Doğum Fotoğrafçılığı için Photoshop Eğitimi –

• Adobe Photoshop Raw formatında görüntü işleme, (Ara Yüz)

• Yüz temizleme (Retouch) ve kullanılan bazı yardımcı filtreler,

• Kadraj düzeltme (croplama),

• Işık ve Renk Ayarları,

• Diş beyazlatma teknikleri,

• Fotoğrafı Siyah/beyaz yapma, Bir bölümünü renklendirme ve Sepya yapma teknikleri,

• Fotoğraf da keskinleştirme (sharpening) teknikleri,

• Fotoğraf da belirli alanı flu yapma,

• Metinler ile çalışmak (ücretsiz kullanabileceğiniz font siteleri hakkında genel bir bilgi),

• Fotoğrafları baskıya hazırlama,

• İnternet sayfaları (Web) için fotoğraf hazırlamak,

• Çok kullanılan filtreler hakkında genel bir bilgi (photoshopun içerisinde olmayan, ekstra yüklenebilen filtreler)

dogum-fotografciligi-kursu